آنچه در این مطلب می خوانید:

  1. سایت خرید صندلی دانشگاه چیست؟
  2. فروش صندلی دانشگاهی قانونی
  3. آیا پذیرش بدون آزمون در رشته های پزشکی امکان دارد؟
  4. آیا خرید مدرک پزشکی امکان دارد؟
  5. بهترین سایت فروش مدرک پزشکی کدام است؟

سایت خرید صندلی دانشگاه چیست؟

خرید صندلی پزشکی و دانشگاه، پذیرش در دانشگاه و ورودی دانشگاه مباحثی است که بسیار به گوش ما رسیده است. گاه و بیگاه، بحث فروش صندلی دانشگاه ها سر تیتر اخبار می شود. بسیاری از ما میخواهیم بدانیم، آیا واقعا می توان در دانشگاه بدون آزمون و بدون کنکور آنهم در رشته های محبوبی چون پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی و غیره قبول شد؟

فروش صندلی دانشگاهی قانونی

آندسته از دانشجویانی که بنابر هر مشکلی نتوانستند در رشته های دانشگاهی محبوب مانند رشته های پزشکی، نمره قبولی را بگیرند و از پذیرش در این رشته ها بازمانده اند یک راه میانبر دارند. آنهم اینست، خریدن صندلی دانشگاهی!. بسیاری از سایت ها و موسسات ادعای این را دارند که می توانند در دانشگاه ها برای متقاضی اقدام به رزرو صندلی نموده و میتوانند پذیرش بگیرند. اما این یک کلاهبرداری بزرگ است! چرا که اگر شما بدون اطلاع از شرایط اصلی و بدون قرارداد رسمی اقدام به پرداخت هر مبلغی به هر شخصی نمایید، فقط یک کلاه بزرگ به سرتان رفته و پولتان را از دست می دهید.

راه حل گرفتن پذیرش در دانشگاه دلخواه آنهم بدون آزمون و بدون کنکور، مراجعه به تارنماهای رسمی است که راه اندازی شده اند. اما همانطور که می دانید این کار غیرقانونی بوده و بدور از چشم حراست های دانشگاهی انجام می شود. به همین خاطر است که اکثرا قیمت خرید صندلی دانشگاه به میلیارد نیز می رسد. تمامی مراحل اخذ پذیرش در دانشگاه بر اساس روابط پیش می رود، اکثر مدیران، معاونین و اساتید از این تخلف سهم میگیرند تا یک متقاضی بتواند بصورت غیرقانونی در دانشگاه قبول شود.

خرید صندلی دانشگاه خرید مدرک پزشکی
خرید صندلی دانشگاه خرید مدرک پزشکی

آیا پذیرش بدون آزمون در رشته های پزشکی امکان دارد؟

سایت فروش صندلی پزشکی|فروش مدرک پزشکی با آدرس www.irtahsil.com  مدتی است شروع به فعالیت نموده. از جمله اهداف این سایت میتوان به خرید مدرک قانونی، خرید و رزرو صندلی پزشکی اشاره کرد. این سایت با استفاده از روابط که شامل اساتید دانشگاه ها و بعضا حتی خود رؤسای دانشگاه ها را شامل می شود اقدام به اخذ پذیرش دانشگاهی بدون آزمون می کند. برای گرفتن ورودی در رشته های خاص و مخصوصا پزشکی فقط کافی است با ما گفتگو کنید و سپس برای ترم بعدی خود را جهت حضور در کلاس آماده سازید.

آیا خرید مدرک پزشکی امکان دارد؟

سایت /www.irtahsil.com/ علاوه بر اخذ پذیرش بدون آزمون در دانشگاه ها، مدرک تحصیلی در تمامی رشته های دانشگاهی اعم از رشته های پزشکی و پیراپزشکی را تهیه می کند. روند ارائه مدرک تحصیلی قانونی در تمامی رشته ها نیز به مانند مراحل فروش صندلی پزشکی بسیار آسان است. مدرک پزشکی و پیراپزشکی تماما دارای استعلام از سامانه های دانشگاهی و خود دانشگاه هستند. تمامی مدارک با اصل دانشنامه و ریزنمرات به متقاضی تحویل داده می شود. با خرید مدرک پزشکی و پیراپزشکی به راحتی می توانید در بیمارستان های خصوصی و دولتی استخدام شوید، می توانید مطب بزنید و غیره. تمامی مدارک پزشکی با قابلیت ثبت در وزارت بهداشت و شامل کد نظام پزشکی هستند.

بهترین سایت فروش مدرک پزشکی کدام است؟

با یک سرچ ساده در گوگل به خیلی از سایت هایی که ادعای فروش مدرک قانونی پزشکی را دارند مواجه می شویم. اما با گفتگو با کارشناسانشان تنها به این نتیجه می رسیم که آنها جز مشتی کلاهبردار نیستند که فقط در باره پزشکی چند کلمه شنیده اند. اگر فریب چرب زبانیشان را بخورید پولتان را از دست می دهید.

بهترین سایت خرید مدرک پزشکی www.irtahsil.com است. چرا که تماما مسیر حرکت این سایت از ابتدا بر مبنای تمرکز بر رشته های پزشکی بوده است. ما متخصصین و اساتیدی در دانشگاه ها داریم که مدرک شما مستقیما و طبق استاندارد های دانشگاهی صادر و شامل تمامی مهر های رسمی، هولوگرام های امنیتی و غیره است.

با ایران تحصیل همیشه راحت باشید .