خرید مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد معتبر و قانونی

سایت ما یکی از سایت‌هایی است که با داشتن رابطه های بسیار در وزرات علوم و بهترین دانشگاهای کشور می‌تواند بصورت قانونی و با قابلیت استعلام لحظه‌ای مدرک هر رشته ای را که در نظر دارید برای شما دریافت کند. برای  خرید مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد معتبر و قانونی می‌توانید از طریق واتس آپ و تلگرام با کارشناسان کاربلد ما در مورد نحوه خرید مدرک کارشناسی صحبت نمائید و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

درباره مدرک کارشناسی ارشد

دانشگاه آزاد اسلامی تهران یکی دیگر از شعب دانشگاه آزاد است که در سال ۱۸۹۶ تاسیس شده و تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می‌کند.

این دانشگاه شامل ۱۲ دانشکده است که عبارتند از: دانشکده مهندسی، دانشکده مکانیک و برق، دانشکده کامپیوتر، دانشکده مهندسی نفت و شیمی، دانشکده علوم کشاورزی و صنایع غذایی، دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست، دانشکده مهندسی عمران، معماری و هنر، دانشکده علوم پایه، دانشکده علوم دامپزشکی، دانشکده تجارت و اقتصاد، دانشکده حقوق، الهیات و علوم سیاسی، دانشکده هنر و علوم انسانی و اجتماعی، دانشکده علوم و فنون پزشکی.

دانشگاه آزاد اسلامی تهران به حدی رسیده است که در حال حاضر به عنوان یک واحد جامع مستقل، دارای ۱۲ دانشکده، ۷ مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی و ۷ گروه تخصصی است که در اکثر رشته های کارشناسی در مقاطع کارشناسی دانشجویان و محققان را میزبانی می‌کنند و همچنین دارای سطح تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان است.  در حال حاضر، حدود ۲۰۰۰۰۰ دانشجو در ۷ رشته در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه آزاد تهران تحصیل می کنند.

این دانشگاه مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی زیادی دارد. دانشجویان در ۲۰۹ رشته از جمله ۱۲ دوره دکتری ، ۲۰۵ دوره مدرک کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی و مقطع دکترای تخصصی (دکترای عمومی دامپزشکی) پذیرفته می‌شوند و کلیه رشته‌ها توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت معتبر شناخته می‌شوند.

تعداد کل دانشجویان آن حدود ۲۰ هزار دانشجو است که ۷۰۰۰ هزار از آنها در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد مشغول تحصیل هستند. همچنین ۱۰۱ نفر آنها دانشجویان غیرایرانی هستند که ۷ نفر آنها در مقطع لیسانس  ۷ نفر استاد و  ۷ دانشجوی دکتری هستند. ۵۰۰ عضو هیئت علمی در این دانشگاه وجود دارد.طبق آخرین رتبه بندی موسسه بین المللی لیدن در هلند در سال ۲۰۱۳، دانشگاه آزاد تهران در بین دانشگاه های ایران در رتبه ۱۲ و در میان بهترین دانشگاه های جهان در رتبه ۹ قرار دارد و بنابراین از سایر واحدهای دانشگاه آزاد پیشی می‌گیرد.

دانشگاه آزاد اسلامی ایران دارای دو شعبه اصلی مستقل و ۳۱ شعبه دانشگاه دولتی علاوه بر ۴۰۰ پردیس و یک مرکز تحقیقاتی در ایران، دارای ۴ شعبه در خارج از کشور، علاوه بر گروهی از بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها، امکانات ورزشی و مناطق تفریحی است. اکنون دانشگاه آزاد دانشجویان بین المللی را می‌پذیرد و فقط به دانشجویان محلی اکتفا نمی کند. ۶۲۱ مدرسه متوسطه تحت نام سما وابسته به دانشگاه وجود دارد، علاوه بر این ۱۲۴ دانشکده فنی و حرفه ای نیز دارد.  برجسته ترین، مشهورترین، بالاترین رتبه و پیشرفته ترین دانشگاه در زمینه علوم و تحقیقات در مرکز تهران است .

خرید مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد معتبر و قانونی
خرید مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد معتبر و قانونی

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد

درباره سایت خرید مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اگر شما جزو کسانی هستید که بعلت نداشتن وقت کافی و یا برای مهاجرت به کشورهای خارجی بدنبال خرید مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد معتبر و قانونی هستید می‌توانید به ما اعتماد کنید و مدرک هر رشته‌ای را دوست داشته باشید بصورت قانونی و با داشتن قابلیت استعلام از دانشگاه و (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) از ما خریداری کنید. کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا در کمترین فرصت و با کمترین هزینه این مدرک را اخد نمایید، کافیست با یکی از شماره‌های زیر تماس حاصل فرمائید و اطلاعات لازم را از نحوه خرید مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه‌ آزاد معتبر و قانونیپ دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *