خرید مدرک تحصیلی از تمام دانشگاه‌ها از کاردانی تا دکترا

امروزه داشتن مدارک دانشگاهی برای استخدام یا مهاجرت بسیار ضروری است و بدون این مدارک نمی‌توان در هر ارگانی استخدام شد یا بفکر مهاجرت بود. برخی موسسات آنلاین هستند که اقدام به فروش مدارک جعلی و تقلبی دانشگاهی می‌کنند و بارها اقدام به کلاهبرداری و سوءاستفاده از افرادی که به مدارک دانشگاهی نیا مبرم برای استخدام یا مهاجرت داشته‌اند کرده اند. برای این که در دام چنین افراد یا موسساتی نیفتید حتمآ با چندین کارشناس خبره و کاربلد مشورت کنید تا دچار ضرر مالی نشوید.خرید مدرک تحصیلی از تمام دانشگاه‌ها از کاردانی تا دکترا در موسسه ما امکان پذیر است.

مدارک دانشگاهی ایران به چهار دسته تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:

 

 

 1. مدرک کاردانی : کمترین مدرک دانشگاهی است که مدت زمان تحصیل آن دو سال میباشد و مدت زمان آن دو سال کمتر از لیسانس است. تعداد واحدهای دزسی برای دریافت این گواهی کمتر از بقیه مدارک دانشگاهی است و همچنین مدرک کاردانی از یک رشته به رشته‌ای دیگر متفاوت است.
 2. مدرک لیسانس: مدت زمان تحصیل برای اخذ مدرک لیسانس تقریباً چهار سال طول می کشد و با توجه به تخصص می‌تواند افزایش یابد.
 3. مدرک کارشناسی ارشد: مقطع کارشناسی ارشد یه مقزع آکادمیک دو ساله است که دانشجو باید برای شروع در این مقطع باید دوره کارشناسی خود را به پایان رسانده باشد.
 4.  دکترا: مقطع دکترا  آخرین مقطع تحصیلی برای دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد است و بالاترین درجه علمی است که می توان دریافت کرد. برنامه های دکترا به گونه ای طراحی شده است که ابزار و آموزش دانشجو را برای مشارکت حرفه ای در آن فراهم شده است.

موسسه ما یکی از موسساتی است که با داشتن رابطه های بسیار در وزرات علوم و بهترین دانشگاهای کشور می‌تواند بصورت قانونی و با قابلیت استعلام لحظه‌ای مدرک هر رشته ای را که در نظر دارید برای شما دریافت کند. برای خرید مدرک تحصیلی از تمام دانشگاه‌ها از کاردانی تا دکترا می‌توانید از طریق واتس آپ و تلگرام با کارشناسان کاربلد ما در مورد نحوه خرید مدرک کارشناسی صحبت نمائید و اطلاعات لازم را کسب نمائید.

۱) مقطع کاردانی یا فوق دیپلم

بسیاری از افراد آرزو دارند که به درجات علمی بالایی برسند که صلاحیت برای ورود به عرصه کار داشته باشند.

مقطع کاردانی نوعی دیگر از آموزش عالی کشور است که مدت زمان آن دو ساله است که ساعات درسی کمتری نسبت به دوره کارشناسی را شامل می شود.

تفاوت اصلی بین مقطع کاردانی و لیسانس این است که کاردانی بیشتر بر روی حرفه ای رشته تمرکز دارد در حالی که کارشناسی تخصص آن رشته را فرا می‌گیرد.

 

۲) مقطع کارشناسی یا لیسانس

مقطع لیسانس یک دوره تخصصی است که مدت زمان آن به مدت چهار سال طول می‌کشد، اگر رشته مهندسی باشد می تواند به پنج سال افزایش یابد و اگر تخصص پزشکی باشد، ممکن است به شش سال نیز برسد.

در این مقطع میتوان در رشته های زیادی درس مشغول یه تحصیل شد مانند: لیسانس هنر در هنرهای مختلف مانند طراحی و نمایش، لیسانس مهندسی مانند معماری، مهندسی عمران و مهندسی اطلاعات، لیسانس در علوم اجتماعی مانند جامعه شناسی و روانشناسی. لیسانس علوم پزشکی مانند پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی و لیسانس حقوق و لیسانس اقتصاد و بسیاری از زمینه های دیگر نیز هست.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی علاوه بر رتبه بندی جهانی در دانشگاه، در هر کشوری که در آن تحصیل می کنید متفاوت است. همچنین برخی از دانشجویان مجاز به دریافت بورسیه تحصیلی هستند که تمام هزینه های تحصیل را پوشش می دهد و در برخی از کشورها برای تأمین هزینه‌ها به دانشجویان کمک مالی میکنند.

داشتن مدرک کارشناسی همچنین دانشجو را واجد شرایط می کند تا به طور مستقیم در زمینه حرفه ای وارد بازار کار شود در صورتی که دانشجو نخواهد برای مقاطع بالاتر مانند کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کند.

اهمیت تحصیل در مقطع کارشناسی از آنجا ناشی می شود که پس از فارغ التحصیلی شما واجد شرایط یک شغل مناسب می‌شوید.

اخذ مدرک لیسانس شرط پیشرفت در مقاطع بالاتر دانشگاهی مانند  کارشناسی ارشد و دکتری است و دانشجو باید بتواند لیسانس خود را با نمرات بالا و میانگین بالا به پایان برساند تا بتواند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهد.

خرید مدرک تحصیلی از تمام دانشگاه‌ها از کاردانی تا دکترا
خرید مدرک تحصیلی از تمام دانشگاه‌ها از کاردانی تا دکترا

۳) مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای کسانی که ترجیح می دهند در رشته تخصصی که در طول تحصیل در مقطع کارشناسی مطالعه شده است، یک فرصت مناسب محسوب می شود.

 1. برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ابتدا به اخذ مدرک کارشناسی نیاز دارد و سپس دانشجوی کارشناسی ارشد شروع به تحقیق در رشته ای می کند که از ابتدا آنرا انتخاب کرده است.
 2. مقطع کارشناسی ارشد به مدت دو سال ادامه می یابد و در طی این مدت تحقیق علمی میپردازد. سال اول شامل سخنرانی ها و سمینارها است و سال دوم یک تحقیق به منظور آماده سازی برای ارائه و بحث در پایان نامه کارشناسی ارشد است.
 3. مقطع کارشناسی ارشد با مطالعه عمیق یک رشته خاص از یک موضوع گسترده متمایز می‌شود.
 4. مقطع کارشناسی ارشد از نظر سبک شبیه به لیسانس است ، زیرا شامل سخنرانی‌ها، سمینارها و تکالیف عملی دقیقاً همانطور که در دوره لیسانس بود، با کارهایی که از طریق آزمون‌ها، مقاله‌ها، پایان نامه‌ها و پروژه‌های گروهی ارزیابی می‌شود.
 5. شما می‌توانید تحصیل در دوره کارشناسی ارشد بصورت تمام وقت انتخاب کنید، زیرا نیمه وقت تا چهار سال ادامه می یابد، در حالی که تمام وقت در دو سال به پایان می رسد.
 6. علاوه بر این، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد زمینه شغلی را برای کسانی که این مدرک را دارند بهبود می بخشد و به آنها فرصت می دهد در کاری هستند دچار ارتقاء شغلی شوند و همچنین فرصت بیشتری برای دریافت حقوق و دستمزد که از طریق آنها می توانند آینده خود را تأمین کنند، فراهم می کند.

۴) مقطع دکترا 

دکترا بالاترین درجه علمی آموزش عالی کشور است که می توان به دست آورد. ادامه تحصیل در مقطع دکترا مستلزم این است.

که دانشجو قبلاً مدرک کارشناسی ارشد گرفته باشد.

 

کار در پایان نامه دکترا معمولاً به سه مرحله تقسیم می‌شود:

  1. مرحله اول شامل جلسه ای با استاد راهنمای ارائه دهنده پایان نامه برای بحث در مورد پیشنهادات تحقیق ارائه شده و توافق بر سر عنوان تحقیق و برنامه کار است، پس از آن تحقیقات دیگر با توجه به این واقعیت مشخص می شود تحقیق تکراری نباشد.
  2. در مرحله دوم، تمرکز بر جمع آوری نتایج و توسعه پایان نامه و سپس نوشتن فصل های این پایان نامه است. نتایج ممکن است در کنفرانس های دانشگاهی ارائه شود تا تجربه تدریس داشته باشید و با دانشجویان دیگر در پروژه های مشابه همکاری کنید و همچنین کارهای ارائه شده می توانند برای چاپ در یک ژورنال یا کتاب دانشگاهی ارسال شوند.
  3. سپس دانشجو در این مرحله وارد مرحله سوم می شود، تحقیقات در حال انجام است و عمدتا شامل نوشتن پایان نامه پس از تأیید استاد راهنما است و پایان نامه قبل از امتحان شفاهی که از یک تا سه ساعت طول می کشد، برای بحث در مورد پایان نامه، ارزیابی آن و نتیجه نهایی.
   دانش آموز در پایان این مرحله به طور مستقل قادر به تجزیه و تحلیل انتقاد از تحقیقات خود میباشد.

بسیاری از دانشجویانی که دکترا می گیرند موقعیت علمی را به دست می آورند که آنها را قادر به تدریس در دانشگاه ها می کند، که به آنها ارزش اجتماعی بالایی می بخشد و آینده ای شغلی خوبی را برای آنها تضمین می کند. همچنین در برخی از دانشگاه ها مدرک استادی وجود دارد که یک دارنده درجه دکترا از طریق شیب علمی-حرفه ای در طول کار دانشگاهی یا تکمیل تحقیقات علمی و دستاوردهای خود، مدرک دکترا را کسب می کند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *